صوفیه - اردوی آمادگی تیم ملی والیبال ایران
بازیکن با تجربه تیم ملی والیبال علی رغم نا رضایتی از عملکردش در بازی های تدارکاتی با بلغارستان تاکید دارد که حتما در دو بازی با روسیه جبران خواهد کرد و برای مردم ایران سوپرایز شیرینی خواهد داشت .
حمزه زرینی افزود : خیلی بدهم نبودم ولی از عملکردم رضایت ندارم ولی قول می دهم که با تمام وجود در بازی با روسیه جبران کنم . ما اگر حتی بتوانیم در مجموع دو بازی از روسیه امتیاز بگیریم غنیمتی بزرگ خواهد بود .
وی با مناسب توصیف کردن وضعیت روحی و جسمی خود و همبازیانش گفت: بازیکنان ایران به مرور زمان به اعتماد به نفس خوبی رسیدند و واهمه ای از بازی با تیم و بازیکنان بزرگ ندارند وآنچه که از آنالیز بازی تدارکاتی روسیه با برزیل متوجه شدم آنان ترکیبشان نسبت به المپیک عوض شده و نبود بازیکنانی چون میخائیلوف و موزرسکی که در دنیا مهارشان سخت است کار ما را آسان تر می کند.البته تیم کنونی روسیه را هم تیم پر قدرتی دیدم که اندکی از همین بلغارستانی که ما بازی کردیم ، قوی تر است .
بازیکن دریافت کننده قدرتی تیم ملی در خصوص ارزیابی اش از بازی های تیم ملی در بلغارستان هم گفت:بازی های خیلی خوبی بود . مادربازی های اول و دوم خود بردیم ، اما بازی های سوم و چهارم به ضعف دریافت های خود باختیم .حالا اگر بهانه گیری نباشد، یکی از دلایلش این بود که انعکاس نور از پنجره های بدون حفاظ سالن هم در دریافت های اشتباهمان بی تاثیر نبود. خوشبختانه در روسیه در یک سالن استاندارد بازی می کنیم و تلاش می کنم که به بهترین وجه کاری کنیم که اشتباهات بلغارستان تکرار نشود.

(کارتوون درسته شما...)

ترکیب ایران و روسیه اعلام شد

 کالینینگراد روسیه – لیگ جهانی والیبال
درست چند ساعت مانده به آغاز اولین مسابقه لیگ جهانی ترکیب 12 نفره تیم ملی ایران اعلام شد که به قرار زیر است
:
شماره 1: شهرام محمودی (پشت خط زن)
شماره 2: عادل غلامی (سرعتی)
شماره 4: سعید معروف(پاسور)
شماره 5: فرهاد قائمی (دریافت کننده)
شماره 6: محمد موسوی عراقی (سرعتی)
شماره 7: حمزه زرینی (دریافت کننده)
شماره 8 : فرهاد ظریف (لیبرو)
شماره 10: امیر غفور (پشت خط زن)
شماره 12: پوریا فیاضی (دریافت کننده)
شماره 13: مهدی مهدوی (پاسور)
شماره 14: آرش کشاورزی (دریافت کننده)
شماره 16: آرمین تشکری (سرعتی)

همه برای سلامتی وموفقیت شوون دعا کنیم...