سلام
میدونم این روزها دل همه ی والیبالی هامون گرفته...
توو وب هر کدومتوون میام از حال و هوای المپیک نوشتید...
یکی از جای خالی بچه ها...یکی از خنده هاشوون اون یکی از عصبانیتشوون...یکی از غیرتمندیشوون...
اره...اره!!!همه دلموون گرفته که چرا کاروان ایران باید بره المپیک اما بدون تیم ملی والیبالش؟!
نمیخوام دوباره از بی انصافی که شد بنویسم...
امامیخوام بنویسم...مثل تمام شماها...دلم گرفت وقتی جای خالیشوون رو دیدم!!!!
میخوام از خوبی شماها بنویسم...از دلهای پاکتوون...
از گریه های که بادیدن جای خالیشوون کردیم...
ازاینکه...ما...تا عمر داریم...
دوستشوون داریم!!!

بچه ها خیلی خوشحال شدم نوشاد عالمیان برای اولین بار در تاریخ ایران به جمع32 نفر برتر واردشد...
هر چند به مراحل بالاتر نرفت اما من به عنوان اینکه همیشه طرفدارش بودم وبازی هاش رو دنبال میکردم,خوشحالم که ایران چنین کسی رو داره...که بارها وبارها بهش افتخار کنه...

به تمامی طرفدارانش تبریک میگم...
تدبیر فدراسیون والیبال ایران برای ورود به لیگ جهانی2013

پس از پافشاری های مسئولان فدراسیون والیبال ایران و معرفی تیم ملی ایران به عنوان نماینده قاره آسیا توسط AVC،فدراسیون جهانی والیبال تاریخ برگزاری دو مسابقه ایران و مصر در قاهره را در روز های سوم و پنجم شهریور اعلام کرد.

در حالی که حدود یکماه تا برگزاری این دو دیدار مانده، فدراسیون والیبال اسلوونی از ایران برای شرکت در تورنمنت چهارجانبه با شرکت تیم های ایران، اسلوونی، قطر و هلند دعوت کرد. ایران هم که به برگزاری دیدار های دوستانه نیاز مبرم دارد، پس از اینکه مطمئن شد تاریخ برگزاری تورنمنت اسلوونی غیر قابل تغییر است با مذاکره با فدراسیون جهانی والیبال و ربادنگو مسئول کمیته مسابقات FIVB تاریخ برگزاری مسابقه ایران و مصر را یک هفته به تعویق انداخت تا مردان والیبال ایران با آمادگی بیشتری جهت شرکت در رقابت های زیر گروه لیگ جهانی عازم قاره مصر شوند.

بدین ترتیب تیم ملی والیبال کشورمان از تاریخ 2 تا 5 شهریور ماه سال جاری در تورنمت چهارجانبه در اسلوونی شرکت می کند و سپس برای برگزاری دو مسابقه در زیر گروه لیگ جهانی در تاریخ 10 و 12 شهریور عازم قاهره می شود.

مردان والیبال کشورمان در صورت پیروزی برابر نماینده افریقا 17 و 19 شهریور در تهران میزان تیم ملی پاین تیم پانزدهم لیگ جهانی والیبال در سال 2012 خواهند بود که تیم پیروز این دومسابقه جواز حضور در لیگ جهانی 2013 را کسب خواهد کرد.


(انشاالله)