خوش خبر: ویزا برای نفرات نهایی صادر شده بود

سرپرست تیم ملی والیبال گفت: سفارت لهستان در تهران برای نفرات اعزامی ویزا صادر كرد.
"
امیرخوش خبر" در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال افزود: فدراسیون والیبال از سفارت لهستان در تهران 18 ویزا درخواست كرده بود اما ظهر روزی كه به روسیه پرواز داشتیم، برای دریافت ویزا به سفارت لهستان رفتم و مسئولین سفارت که همکاری خیلی خوبی هم با ما داشتند گفتند: می بایست نفرات نهایی مشخص باشد و افراد اضافی را اعلام کنید تا ویزا برای آنها صادر نشود

 

وی با بیان اینكه چون همان شب پرواز داشتیم نمی توانستیم به بهانه ای برای 18 بازیكن درخواستی ویزا بگیریم، خاطر نشان كرد: به ناچار اسامی نهایی اعلام شد و ویزای آنان دریافت و حتی بلیت های نفرات اضافی كه ویزا برایشان صادر نشده بود نیز برای خسارت كمتر باطل شد.

 

سرپرست تیم ملی تصریح كرد: اما هنگام عزیمت به فرودگاه سه نفر از بازیكنان تاخیر كردند كه ولاسكو آنان را حذف كرد تا بر نظم و انضباط در تیم ملی والیبال تاكید كند. ولاسكو به نظم و وقت شناسی حساس است و خود همیشه 10 دقیقه زودتر از موعد مقرر در قرارها حاضر می شود. بدین ترتیب مجبور شدیم با 10 بازیکن به روسیه و لهستان عزیمت کنیم.

 

لازم به ذکر است در دهمین دوره رقابت های جام واگنر لهستان، تیم ملی كشور میزبان قهرمان شد و تیم های آلمان، آرژانتین و ایران نیز عنوان های دوم تا چهارم این مسابقات را به خود اختصاص دادند


(این  یه طرف قضیه )
محمد موسوی : کسی با من تماس نگرفته بود .


محمد موسوی از خودش دفاع کرد. او در انتقاد از سایت فدراسیون که علت خط زدن او و دو تن از بازیکنان را بی انضباطی اعلام کرده بود گفت: من در سه رده ی نوجوانان جوانان و بزرگسالان عضو تیم ملی بودم . حتی یک مورد بی انضباطی هم نداشتم.سایت فدراسیون مرا بی انضباط معرفی کرده که واقعا متاسفم. موسوی مدعی است که کسی ساعت پرواز را به او اطلاع نداده.هیچ کس با من تماس نگرفت که برنامه ی حرکت کی است. من خودم به یکی از بازیکنان زنگ زدم و مطلع شدم. نمیدانم چه طور است که بی برنامگی خودشان را به گردن ما می اندازند .موسوی معتقد است ولاسکو دچار سوء تفاهم شده:ولاسکو من را میشناسد و میداند که بی انضباطی نکرده ام.وقتی بازیکنی را به دلیل مسائل فنی خط می زنند همه چیز مشخص است و نظر مربی مهم است. اما وقتی می گوییم مسائل انضباطی است همه فکر میکنند:

ما چه خطای بزرگی کرده ایم!!!


(بچه ها فک نکنید دیگه...موسوی عصبانیه!!! ا زشته فک نکنید)


دیدیــد؟!اینم اون طرف ماجراحالا ما حرف چه کسی را باور کنیم؟!

قشنگیش اینجاست که100 سال دیگه ام بگذره هیچ کس اشتباهش رو گردن نمیگیره!!!!
آغاز مجدد تمرینات برای ورود به لیگ جهانی

 

تمرینات تیم ملی والیبال كشورمان از جمعه برای دیدار با مصر در چارچوب مسابقات زیرگروه لیگ جهانی 2013 آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کشورمان که بامداددیروز  چهارشنبه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد تهران شد، پس از دو روز استراحت دور جدید تمرینات خود را از روز جمعه ششم مردادماه با حضور کلیه نفرات در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی آغاز می کند.

تیم ملی والیبال كشورمان پس از برگزاری پنج دیدار تداركاتی

(دو دیدار با روسیه قهرمان جهان و سه دیدار با لهستان، آرژانتین و آلمان در جام واگنر)

در حالی تمرینات آماده سازی خود را آغاز خواهد كرد كه نیمه دوم این ماه برای برگزاری چند دیدار دوستانه به اسلوونی می رود و روز سوم و پنجم شهریور در چهار چوب رقابت های زیر گروه لیگ جهانی 2012 طی دو مسابقه در قاهره به مصاف تیم ملی مصر نماینده قاره آفریقا خواهد رفت.

مردان والیبال کشورمان درصورت پیروزی در این دو مسابقه در تهران میزبان تیم ملی ژاپن خواهد بود  تا تیم برنده این دو دیدار در تهران جواز حضور در لیگ جهانی 2013 را کسب کند.


(اگه خدا بخواد وکار به تهران کشیده بشه...انشالله برای حمایت میرم)