اوون جوونی که گفتم براش دعا کنید دیشب به رحمت خدارفت...
توهر کار خدا حکمتی هست...بنده رو خودش میده خودش هم میگیره...
ممنون از تمام دعاهایی که کردین بچه ها امیدوارم روحش دراوون دنیا قرین رحمت قرار بگیره!!


کاله ایران - میانمار  عکس2 22


 تیم والیبال کاله آخرین مسابقه خود در مرحله گروهی رقابت های والیبال جام باشگاه های آسیا را سه بر صفر از نماینده میانمار برد تا به عنوان تیم نخست گروه، مسابقات مرحله بعدی را از روز جمعه آغاز کند.

 

به گزارش خبرنگار اعزامی فدراسیون والیبال، کاله مسابقه خود برابر میانمار را امروز در65 دقیقه و با امتیازهای

(25بر13)(25بر17)(25بر11)

برد.

 

بهروز عطایی، سرمربی کاله در این مسابقه برخلاف دیدارهای قبل از شهرام محمودی پشت خط زن خود استفاده نکرد و رضا قرا را از ابتدا وارد میدان کرد. در میانه های ست اول نیز عطایی سید عباسی را جایگزین معروف کرد.

 

تیم کاله در ست دوم فرهاد نظری افشار قدرتی زن ثابت خود را نیز در زمین نداشت و به جای او میلاد عبادی پور جوان به میدان آمد.

 

در این دیدار تقریبا راحت سرمربی کاله رفته رفته بازیکنان اصلی را بیرون کشید و تنها عادل غلامی تا پایان مسابقه از جمع بازیکنان اصلی در زمین حضور داشت.

 

 

کاله پس از این مسابقه، فردا و پس فردا را استراحت می کند  و روز جمعه با تیم دوم گروه D مسابقات که احتمالا تایلند خواهد بود مسابقه می دهد. دیدار نمایندگان ژاپن و تایلند عصر چهارشنبه برگزار می شود.تا تکلیف تیم های صعود کننده گروه D مسابقات مشخص شود.


(موفق باشند یعنی 100%هستند)زرینــــــــــــــــــی: کاله بهترین تیم مسابقات است

حمزه زرینی، بازیکن قدرتی تیم والیبال کاله می گوید این تیم از تمام تیم های حاضر در جام باشگاه های آسیا قوی تر و اگر اتفاق غیر منتظره ای نیافتد کاله قهرمانی های پیکان را تکرار می کند.

 

زرینی در گفت وگو با خبرنگار اعزامی فدراسیون والیبال به شانگهای گفت: در بازی دیروز با العربی هرچند نماینده قطر از تعداد زیادی بازیکن خارجی سود می برد اما نشان دادیم که تیم ما توانایی و پتانسیل بالایی دارد.

 

وی افزود: ملی پوشان کاله دیر به تیم اضافه شدند اما از آنجا که این همان ترکیب سال قبل ما در لیگ است، بازیکنان هماهنگ عمل می کنند و به نظرم در بازی با العربی در تمام لحظات تیم برتر میدان بودیم و ست سوم هم باید پیروز از میدان خارج می شدیم.

 

ملی پوش تیم کاله با اشاره به دشواری های قهرمانی در جام باشگاه های آسیا گفت: قهرمانی در هر تورنمنتی دشوار است و من تا سال قبل که با پیکان به جام باشگاه آمدم، تصور می کردن قهرمانی در این مسابقات آسان است اما الان با تجربه دو ساله اعلام می کنم که این گونه نیست و با حضور تیم هایی مثل ژاپن و چین کار کاله سخت خواهد بود.

 

زرینی تاکید کرد: با وجود تمام دشوار ی اعتقاد دارم کاله بهترین تیم حاضر در مسابقات است و اگر اتفاق خاصی نیافتد قهرمان خواهیم شد.اقای منصووری سرپرست کاله هم گفته:باهمین ترکیب به مسابقات جهانی میرویم!!

بچه ها راستی یادتوون نره ها فردا شب ساعت8 مسابقه داریم اگرمن دیرترم اومدم شما مسابقه رو شروع کنید!؟!OKمرســــــــــــــــــــــــــــــــی


فردا چهارشنبه91/4/14