کاله پیروز مسابقه فرا آسیایی

 

کاله نماینده والیبال کشورمان در جام باشگاه های آسیا عصر امروز(12 تیر) ‌دومین مسابقه خود در این رقابت ها را با نتیجه سه بر یک از تیم چند ملیتی العربی قطر برد و در صدر گروه  B مسابقات قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار اعزامی فدراسیون والیبال، دومین بازی کاله ساعت 13 به وقت تهران در سالن ژابی شهر شانگهای آغاز و درحالی که120 دقیقه به طول انجامید کاله با امتیازهای

(25بر20)(26بر24)(29بر27)(25بر16)

به سود خود تمام کرد.

بهروز عطایی، همچون بازی اول،  مسابقه را با ترکیب
 معروف، محمودی، زرینی، نظری
افشار، نادی، غلامی و علیزاده آغاز کرد...

و سرمربی العربی نیز پمپل، لئوناردو، ابراهیم، الجمانی، بسان، جمعه و ریبریو را به میدان فرستاد.


(شیــــــــره ایران وکاله امل)

 ست نخست این مسابقه پایاپای پیش می رفت اما تاکتیک بهروز عطایی در زدن سرویس های کنترلی و بدون ریسک درصد خطای سرویس کاله را پایین آورد و این ست را به نماینده کشورمان داد.


چند اشتباه فردی در ست دوم سبب شد تا قطری ها در لحظایی از بازی حتی از کاله پیش بیافتند اما در پایان اسپک های زرینی به کمک کاله آمد.

(شیــــــــــــره حـــمزه زرینـــــــی)

عطایی در میانه های این ست از دو تعویض قرا و سید عباسی به جای معروف و محمودی استفاده کرد و حتی با شجاعت به میلاد عبادی پور بازیکن جوان خود میدان داد.

در ابتدای ست سوم مسابقه العربی پنج امتیاز از کاله پیش افتاد ولی سرویس های عادل غلامی و دریافت داخل میدان معروف و علیزاده بار دیگر بازی را برگرداند. در طول ست سوم درصد خطای سرویس العربی بالا بود و بازیکنان کاله هم چندین سرویس را در لحظات حساس خراب کردند


عطایی در ست سوم همچون ست قبل تر از دو تعویض خود استفاده کرد و به میلاد عبادی پور هم باز میدان داد اما اشتباهات فردی بازیکنان آنقدر بالا بود که ست را قطری ها به سود خود تمام کنند.


العربی در تمام ست چهارم حریفی دست پا بسته برابر کاله بود وبازیکنان این تیم دیگر توانی برای مقابله با کاله نداشتند. سعید معروف پاسور کاله و تیم ملی کشورمان در این ست سالوادور کوبایی را چندین بار تک دفاع کرد.


 قضاوت دیدار تیم های کاله و العربی را داورانی از چین و اندونزی بر عهده داشتند.

تیم والیبال کاله فردا در سومین مسابقه خود در جام باشگاه های آسیا به مصاف نماینده میانمار می رود.


العربی خطرناک ترین رقیب کاله بود که لواشک شد ایشالله کـــــــــاله امــــــــل قـــــــــــــــــــهرمانه