شورای لیگ سه شنبه تشكیل می شود


نشست شورای لیگ ساعت 10 صبح سه شنبه در دفتر رییس فدراسیون والیبال برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، بر اساس اعلام سازمان لیگ به منظور بررسی شرایط و نحوه برگزاری لیگ برتر والیبال سال 91 رئیس و دبیر فدراسیون والیبال، مدیرعامل باشگاه های لیگ برتر، روسای هیات های استانی که در لیگ تیم دارند، رییس و دبیر سازمان لیگ ساعت 10 صبح روز سه شنبه در این جلسه شركت خواهند كرد.
همچنین علیرضا نادی و فاطمه رشیدی به عنوان نماینده بازیکنان مرد و زن، عباس مفیدی به عنوان نماینده بازرسی و رییس و دبیر کمیته انظباطی نیز در این نشست حضور خواهند داشت.
پیمان اکبری به عنوان نماینده مربیان ، امیدوار حاتمی رییس کمیته داوری از دیگر اعضای شرکت کننده در نشست شورای لیگ فدراسیون والیبال هستند.ولاسكو پنج بازیكن دیگر را فرا خواند

سرمربی تیم ملی والیبال كشورمان اسامی پنج بازیكن دیگر را برای شركت در تمرینات تیم ملی اعلام كرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، خولیو ولاسكو سرمربی تیم ملی والیبال كه چندی پیش اسامی 21 بازیكن را برای شركت در اردوی آمادگی تیم ملی برای حضور در جام واگنر لهستان اعلام كرده بود، عصر دیروز شنبه سوم تیرماه با مشخص شدن اسامی بازیكنان ملی پوشی كه تیم كاله مازندران را در رقابت های قهرمانی باشگاههای آسیا در چین همراهی می كنند و قادر به شركت در تمرینات تیم ملی نخواهند بود، پنج بازیكن به نام های:

فرهاد سال افزون، محمدرضا سلیمانی، علیرضا جدیدی، آرمین تشكری و پیمان كریمی

را برای شركت در تمرینات تیم ملی كه از روز دوشنبه 5 تیرماه آغاز می شود، دعوت كرد.
بدین ترتیب تمرینات تیم ملی والیبال كشورمان از دوشنبه با حضور 21 بازیكن در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی پی گیری می شود كه اسامی اردونشینان به قرار زیر است:
پاسور:فرهاد سال افزون – مهدی مهدوی – محمد طاهر وادی
قطر پاسور: امیر غفور – محمدرضا سلیمانی
سرعتی:علیرضا جدیدی - آرمین تشكری – پیمان كریمی - محمد موسوی - حسن صنوبری – سامان فائزی – مسعود غلامی – سعید مصطفی وند
دریافت كننده قدرتی: فرهاد قائمی – علیرضا مباشری – پوریا فیاضی – مجتبی میرزاجانپور – محمدرضا حسینی پویا
لیبرو: فرهاد ظریف – یاشار شاهینی – ناصر رحیمی

 (بسلامتی موفق باشند!!)


بدقولی فدراسیون والیبال,کاله بدون یار کمکی به چین میرود!!!

به گزارش ایرنا، پیش از حضور تیم ملی ایران در رقابت های گزینشی المپیك جلسه ای با حضور خولیو ولاسكو و امیر خوش خبر سرمربی و سرپرست تیم ملی و بهروز عطایی و حسن منصوری سرپرست تیم كاله برگزار شد تا برای حضورملی پوشان در تركیب كاله در رقابت های باشگاه های آسیا هماهنگی شود.

حاضران دراین جلسه به توافق رسیدند كه در صورت صعود تیم ملی ایران به بازی های المپیك باشگاه كاله اجازه استفاده از پنج بازیكن ذخیره تیم ملی را در رقابت های باشگاه های آسیا داشته باشد، اما اگر ملی پوشان جواز حضور در المپیك را به دست نیاوردند، كاله ای ها بتوانند از هر بازیكنی كه بخواهند استفاده كنند.

پس از ناكامی تیم ملی ایران در راه حضور در بازی های المپیك، طبق وعده مسئولان باشگاه كاله علاوه بر ملی پوشان خود خواستار حضور مهدی مهدوی، فرهاد قائمی و محمد موسوی در تركیب تیم خود شدند، اما مهدوی به دلیل مشكلات خانوادگی و قائمی به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو از این امر سرباز زدند.

محمد موسوی هم برای حضور در تركیب كاله نیازمند مجوز كتبی باشگاه اش (گیتی پسند اصفهان) است كه علی رغم توافق شفاهی میان دو طرف، هنوز خبری از مجوز كتبی نیست

تیم كاله  فردا(دوشنبه) برای شركت دررقابت های باشگاه های آسیا راهی شانگهای چین می شود و درهمان روز ملی پوشان والیبال ایران تمرینات خود را برای شركت در تورنمنت دوستانه واگنر لهستان آغاز می كنند، تمریناتی كه بهانه مسئولان فدراسیون و تیم ملی برای عدم همكاری با كاله شده است تا به این باشگاه بگویند كه فقط می تواند بازیكنان خود را به چین ببرد

(کاله واقعا به این سه بازیکن نیاز داشت...خیلی نامردن)

'بهروز عطایی' سرمربی كاله در فاصله دو روز مانده به اعزام به چین به خبرنگار ایرنااظهار كرد:علیرضا نادی از ناحیه زانو مصدوم است ‌و از فردا دركنار سایربازیكنان تمرین خواهد كرد.به این ترتیب پیش از سفر به چین حتی یك جلسه تمرینی با حضور تمام 12 بازیكن خود نمی توانیم، برگزار كنیم

(اینطورکه معلومه اوضاع خیلی خرابه)

وی ادامه داد: این شرایط به تیم ما ضربه می زند . تنها نقطه امید بخش برای ما این است كه در مرحله گروهی، مسابقات دشواری نداریم و می توانیم در این مسابقات تیم خود را به هماهنگی مطلوب نزدیك كنیم.

عطایی تاكید كرد: آنقدر در این مدت مظلوم واقع شده ایم كه حاضریم حتی تا لحظه پرواز به چین هم برای رسیدن ملی پوشان صبر كنیم.

(الهی بگردم دلم کباب شد)

وی تصریح كرد: از تمام كسانی كه می توانند در موفقیت كاله در این رقابت ها نقش داشته باشند می خواهم كه با نگاه ملی به ما كمك كنند.

عطایی افزود:رقابت های باشگاه های آسیا باتوجه به نقشی كه در تعیین نماینده این قاره در مسابقات باشگاه های جهان دارد، از اعتبار زیادی برخوردار است و ما می خواهیم مانند سایر تیم های ایرانی حضوری موفقیت آمیز در سطح قاره داشته باشیم.

سیزدهمین دوره رقابت های والیبال باشگاه های آسیا با حضور 17 تیم از دهم تا هجدهم تیرماه جاری در شانگهای چین برگزار می شود.

كاله به عنوان نماینده ایران در گروه B با نمایندگان قطر، ازبكستان و میانمار روبرو خواهد شد.

(منکه از ته قلبم  براشوون دعا میکنمواقعا گناه دارن)
مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا - چین2012

مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا ازدهم تیرماه به مدت9روز(18 تیر)در شانگهای چین برگزار می شود.

تیم والیبال کاله مازندران که با قهرمانی در لیگ برتر سال 90 جواز حضور در رقابت های قهرمانی باشگاههای مردان آسیا را به دست آورد، به عنوان نماینده ایران با 12 بازیکن به نام های :

میلاد عبادی پور،میرسعید معروف،عادل غلامی،حمزه زرینی،علیرضا نادی،آرش صادقیانی،شهرام محمودی،فرهاد نظری افشار،وحید سید عباسی،مهدی رنجبر،عبدالرضا علیزاده و رضا قراء

در این رقابت ها شرکت می کند.

همچنین حسن منصوری به عنوان سرپرست،بهروز عطایی به عنوان سرمربی،محمد شریعتی(مربی)، دكتر علی فرهادی (پزشك)، ابوالقاسم نائیچی (تمرین دهنده) و مهرداد مهرانپور (آنالیزور) اعضای كادر فنی نماینده والیبال كشورمان را تشكیل می دهند.

گروه بندی 17 تیم شركت كننده در این مسابقات به قرار زیر است:

گروه اول: چین، ویتنام، افغانستان، امارات
گروه دوم: ایران
، قطر، ازبکستان و میانمار(خودمونی ما گروهشوون خووبه!!)
گروه سوم: قزاقستان، اندونزی، هندوستان و کویت
گروه چهارم: ژاپن، تایلند، تاجیکستان، سنگاپور و مغولستان
 قهرمان این رقابت ها مجوز حضور در مسابقات قهرمانی باشگاه های جهان را كسب می كند
لازم به ذكر است قهرمان لیگ برتر والیبال ایران ساعت22:30امشب(دوشنبه)تهران را به مقصد شانگهای ترك می كند.
(خداکمکشوون کنه)